Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

BEZ KATEGORII

10000 amerykańskich firm na zawsze zamkniętych.

„Ten kryzys gospodarczy okazuje się o wiele głębszy i poważniejszy, niż początkowo przewidywali większość ekspertów.”

Ponad 22 miliony Amerykanów złożyło wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, a ekonomiści mówią nam, że gospodarka USA kurczy się w najszybszym tempie, jaki widzieliśmy od czasów drugiej wojny światowej. Już zaczynamy widzieć, jak niektóre duże firmy idą w kierunku bankructwa, ale prawdziwa historia dzieje się z tysiącami małych i średnich firm z powodu blokad. Wielu z nich ledwo przeżyło, nawet przed tą pandemią, a teraz te blokady spowodowały śmiertelny cios.

Przemysł restauracyjny jest tego doskonałym przykładem.

Przed pandemią w Stanach Zjednoczonych istniało ponad milion restauracji, a około połowa z nich była niezależna. Te niezależne restauracje zatrudniały około 11 milionów pracowników, a teraz zdecydowana większość tych pracowników została zwolniona.

Po zakończeniu blokady byłoby wspaniale, gdyby wszystkie te niezależne restauracje powróciły do ​​życia, ale wyniki niedawnej ankiety sugerują, że po prostu tak się nie stanie. W rzeczywistości badanie to wykazało, że 28 procent wszystkich niezależnych restauracji prawdopodobnie nie przetrwa, jeśli blokady będą trwały przez kolejny miesiąc…

Badanie opublikowane w czwartek przez James Beard Association wykazało, że niezależne restauracje zwolniły 91% swoich pracowników na godzinę i prawie 70% pracowników najemnych na dzień 13 kwietnia – dwucyfrowy wzrost w obu kategoriach od marca. Ankieta 1400 małych i niezależnych restauracji wykazała, że ​​38% z nich zamknęło się czasowo lub na stałe, a 77% odnotowało spadek sprzedaży o połowę lub gorszy.

Być może najbardziej niepokojące: 28% restauracji stwierdziło, że nie wierzy, że przeżyje kolejny miesiąc zamknięcia, a tylko 1 na 5 jest przekonana, że ​​będzie w stanie utrzymać działalność do czasu wznowienia normalnej działalności.

28 procent z 500 000 to 140 000, więc jeśli te blokady nie zostaną wkrótce zniesione, możemy stanąć przed scenariuszem, w którym dziesiątki tysięcy niezależnych restauracji zostaną utracone na zawsze.

Oczywiście wiele restauracji, które zostaną ponownie otwarte, stanie przed naprawdę trudną walką, ponieważ strach przed koronawirusem powstrzyma klientów przed dającą się przewidzieć przyszłością. Więc nawet gdyby wszystkie blokady zostały zniesione jutro, przemysł restauracyjny nadal nie w pełni wyzdrowieje.

Niestety, to samo można powiedzieć o branży fitness.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że jedna z największych sieci fitness w kraju przygotowuje się do zgłoszenia bankructwa…

Sieć siłowni 24 Hour Fitness współpracuje z doradcami banku inwestycyjnego Lazard oraz kancelarią prawną Weil, Gotshal & Manges, aby rozważyć opcje, w tym bankructwo, które może nastąpić już za kilka miesięcy, ludzie znający tę sprawę mówią CNBC.

Łańcuch zmaga się z dużym obciążeniem zadłużeniem, pogarszającą się wydajnością i pandemią koronawirusa, która zmusiła go do zamknięcia ponad 400 klubów.

Tak, pewna część populacji jest bardzo chętna do wznowienia wszystkich swoich normalnych działań przed pandemią, ale nawet 20 lub 30 procent spadku dochodów będzie śmiertelny dla wielu siłowni.

A prawda jest taka, że ​​wiele osób po prostu nie będzie w nastroju do dzielenia się sprzętem do ćwiczeń przez długi czas.

 

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + twelve =

Ciekawe

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

Hiperinflacja jest formą niewypłacalności. Złoto mówi nam, że hiperinflacja jest tuż przed nami.

NAJNOWSZE

Polacy zmęczeni obostrzeniami?

NAJNOWSZE

Szczepionka oraz masowa depopulacja ludzkości.

NAJNOWSZE

World Economic – Reset 2030

ŚLEDZTWA

Giertych – Kulisy zatrzymania i gruba afera w tle.

PRZEKRĘT

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się