Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

ŚLEDZTWA

Bill Gates wynegocjował 100 miliardów dolarów.

Bill Gates wynegocjował 100 miliardów dolarów na Kontrakt “Śledzenie Kontaktów Ludzi” z demokratycznym kongresmenem Sponsorem Billa. 6 miesięcy PRZED Pandemią wirusa koronawirusa.

Fundacja Billa i Melindy Gates pomogła w negocjowaniu, kto zdobędzie podpisaną przez rząd umowę o śledzenie kontaktów w wysokości 100 miliardów dolarów w sierpniu 2019 r. – sześć miesięcy przed przybyciem „pandemii” do Stanów Zjednoczonych i cztery miesiące przed jej przetransportowaniem przez Chiny.

Szokujące odkrycia zostały ujawnione na podcastach Thomasa Paine i Moore Paine Show na Patreon przez dwóch śledczych, którzy ujawnili sprawę masowego oszustwa podatkowego Fundacji Clintona podczas przesłuchania w Kongresie w 2018 roku. John Moynihan i Larry Doyle zeznali w Kongresie, szczegółowo opisując oszustwa i systemy wykorzystywane przez Clintona, aby uniknąć płacenia do 2,5 miliarda dolarów podatków federalnych.

Duet śledczy w swoim pierwszym wywiadzie od czasu tego bombardowania zeznania kongresowego ujawnił Paine’owi, że przedstawiciele Fundacji Gates spotkali się z kongresmenem USA Bobby’m L. Rushem podczas siadania w Rwandzie w Afryce Wschodniej w połowie sierpnia 2019 r. gratka z rządowego programu śledzenia kontaktów. I właśnie w zeszłym miesiącu – dziewięć miesięcy po spotkaniach z Gates Foundation w Rwandzie – Rush, demokrata z Illinois, wprowadził 100 miliardów dolarów 6666 RB, ustawę COVID-19 Testing, Reaching and Contacting Every (TRACE).

Rachunek Rusha ustanowi program prowadzony przez Centers for Disease Control and Prevention (CDC) do krajowych testów koronawirusowych i śledzenia kontaktów.

Od tamtej pory Paine nauczył się, że kongresman Rush podróżuje ze swoją małżonką do Rwandy od 12 do 19 sierpnia 2019 r., Aby wziąć udział w rozmowach i tygodniowym wydarzeniu gwarantowanym przez Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz Rockefeller Brothers Fund.

Ale jak możesz negocjować produkty uboczne monitorowania pandemii na sześć do siedmiu miesięcy przed wybuchem wirusa?

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + dziewięć =

Ciekawe

Johnson & Johnson

NAJNOWSZE

2021 – 2030 Przyszłość

NAJNOWSZE

Prawda o szczepieniach.

PRZEKRĘT

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się