Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

ŚLEDZTWA

Bill Gates wynegocjował 100 miliardów dolarów.

Bill Gates wynegocjował 100 miliardów dolarów na Kontrakt “Śledzenie Kontaktów Ludzi” z demokratycznym kongresmenem Sponsorem Billa. 6 miesięcy PRZED Pandemią wirusa koronawirusa.

Fundacja Billa i Melindy Gates pomogła w negocjowaniu, kto zdobędzie podpisaną przez rząd umowę o śledzenie kontaktów w wysokości 100 miliardów dolarów w sierpniu 2019 r. – sześć miesięcy przed przybyciem „pandemii” do Stanów Zjednoczonych i cztery miesiące przed jej przetransportowaniem przez Chiny.

Szokujące odkrycia zostały ujawnione na podcastach Thomasa Paine i Moore Paine Show na Patreon przez dwóch śledczych, którzy ujawnili sprawę masowego oszustwa podatkowego Fundacji Clintona podczas przesłuchania w Kongresie w 2018 roku. John Moynihan i Larry Doyle zeznali w Kongresie, szczegółowo opisując oszustwa i systemy wykorzystywane przez Clintona, aby uniknąć płacenia do 2,5 miliarda dolarów podatków federalnych.

Duet śledczy w swoim pierwszym wywiadzie od czasu tego bombardowania zeznania kongresowego ujawnił Paine’owi, że przedstawiciele Fundacji Gates spotkali się z kongresmenem USA Bobby’m L. Rushem podczas siadania w Rwandzie w Afryce Wschodniej w połowie sierpnia 2019 r. gratka z rządowego programu śledzenia kontaktów. I właśnie w zeszłym miesiącu – dziewięć miesięcy po spotkaniach z Gates Foundation w Rwandzie – Rush, demokrata z Illinois, wprowadził 100 miliardów dolarów 6666 RB, ustawę COVID-19 Testing, Reaching and Contacting Every (TRACE).

Rachunek Rusha ustanowi program prowadzony przez Centers for Disease Control and Prevention (CDC) do krajowych testów koronawirusowych i śledzenia kontaktów.

Od tamtej pory Paine nauczył się, że kongresman Rush podróżuje ze swoją małżonką do Rwandy od 12 do 19 sierpnia 2019 r., Aby wziąć udział w rozmowach i tygodniowym wydarzeniu gwarantowanym przez Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz Rockefeller Brothers Fund.

Ale jak możesz negocjować produkty uboczne monitorowania pandemii na sześć do siedmiu miesięcy przed wybuchem wirusa?

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × two =

Ciekawe

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

Hiperinflacja jest formą niewypłacalności. Złoto mówi nam, że hiperinflacja jest tuż przed nami.

NAJNOWSZE

Polacy zmęczeni obostrzeniami?

NAJNOWSZE

Szczepionka oraz masowa depopulacja ludzkości.

NAJNOWSZE

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się