Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

NAJNOWSZE

COVID jako narzędzie do zniewolenia!

Kanadyjski parlamentarzysta ujawnił szalone plany Trudeau! COVID jako narzędzie do zniewolenia!

Chcę Ci przekazać kilka bardzo ważnych informacji. Jestem członkiem komitetu Partii Liberalnej Kanady. Zasiadam w kilku komisjach, ale informacje, które przedstawiam, pochodzą od Komitetu Planowania Strategicznego (którym kieruje PMO).

Zacznę od stwierdzenia, że nie jestem z tego ujawniania zadowolony, ale muszę to zrobić. Jako Kanadyjczyk i co ważniejsze jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla moich dzieci, ale także dla innych. Innym powodem, dla którego to robię, jest to, że mniej więcej 30% członków komisji nie jest zadowolonych z kierunku, jaki przyjmie Kanada, ale nasze opinie zostały zignorowane i planują oni bez względu na tę naszą opinię zrealizować swoje cele. Dali oni również nam jasno do zrozumienia, że nic ich nie powstrzyma by osiągnąć to, co zaplanowali.

Harmonogram i cel zostały określone przez PMO i wygląda to następująco:

– Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych w pierwszej kolejności, a następnie rozszerzając się na zewnątrz. Przewidywany termin do listopada 2020 r.
– Przyspieszony zakup (lub budowa) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Przewidywany do grudnia 2020 r.
– Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Przewidywany termin do końca listopada 2020 r.
– Całkowita i totalna wtórna blokada (znacznie bardziej rygorystyczna niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej). Przewidywany koniec grudnia 2020 r. – początek stycznia 2021 r.
– Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych, który ma zostać przekształcony w program powszechnego dochodu podstawowego. Przewidywany do I kwartału 2021 r.
– Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywany termin do lutego 2021 r.
– Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 oraz zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek medycznych. Oczekiwany kwartał I – II kwartał 2021 r.
– Wprowadzone zostaną wzmocnione ograniczenia dotyczące blokowania (określane jako trzecia blokada). Zostaną wprowadzone pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i między miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r.
– Przejście osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.
– Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.
– Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ogranicz podróż i ruch. Zapewnij wsparcie logistyczne w okolicy. Przewidywany do III kwartału 2021 r.

Wraz z przedstawionym harmonogramem komitet ds. Planowania Strategicznego został poproszony o zaprojektowanie skutecznego sposobu przekształcenia Kanadyjczyków w celu sprostania bezprecedensowemu przedsięwzięciu gospodarczemu. Takiemu, który zmieni oblicze Kanady i na zawsze zmieni życie Kanadyjczyków. Powiedziano nam, że aby zrównoważyć to, co było w istocie załamaniem gospodarczym w skali międzynarodowej, rząd federalny zamierza zaoferować Kanadyjczykom całkowite umorzenie długów. Oto jak to działa: rząd federalny zaoferuje wyeliminowanie wszystkich osobistych długów (hipoteki, pożyczki, karty kredytowe itp.), które zostaną zapewnione Kanadzie przez MFW w ramach programu znanego jako World Debt Reset. W zamian za przyjęcie tego całkowitego umorzenia długów, jednostka straciłaby na zawsze własność jakiejkolwiek własności i majątku. Osoba musiałaby również zgodzić się na udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, który zapewniłby jej nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet przy pełnej blokadzie (poprzez użycie identyfikatora ze zdjęciem zwanego kanadyjskim HealthPass ).

Członkowie komitetu zapytali, kto stałby się właścicielem skonfiskowanego mienia i aktywów w tym scenariuszu i co stałoby się z pożyczkodawcami lub instytucjami finansowymi, po prostu powiedziano nam, że „program World Debt Reset zajmie się wszystkimi szczegółami”. Kilku członków komisji kwestionowało również, co by się stało z osobami, które odmówiłyby udziału w programie World Debt Reset, HealthPass lub harmonogramie szczepień, a odpowiedź, którą otrzymaliśmy, była bardzo niepokojąca. Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że opracujemy plan, który zapewni, że to się nigdy nie wydarzy. Powiedziano nam, że udział w tym przedsięwzięciu leży w interesie poszczególnych osób. Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, będą żyć w ramach blokady przez czas nieokreślony. I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek. Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie możliwości: uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą pozostawać w izolatce na czas nieokreślony w ramach kategorii poważnego zagrożenia dla zdrowia publicznego i nastąpi konfiskata całego ich majątku.

Tak więc, jak możesz sobie wyobrazić, po wysłuchaniu tego wszystkiego, przerodziło się to w dość gorącą dyskusję i przekroczyło wszystko, czego kiedykolwiek byłem świadkiem. W końcu PMO zasugerowało, że cały program ruszy do przodu bez względu na to czy kto się z nim zgadza, czy nie. I, że nie będzie to tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie kraje będą miały podobne harmonogramy i programy. Że musimy wykorzystać sytuacje, które przed nami stoją, aby promować zmiany na większą skalę dla dobra wszystkich. Członkowie, którzy byli przeciwni i ci, którzy poruszyli kluczowe kwestie, które wynikną z takiej sytuacji, zostali całkowicie zignorowani. Nasze opinie i obawy zostały zignorowane. Po prostu powiedziano nam, żebyśmy to zrobili.

 

Is this leaked info really Trudeau’s crazy COVID plan for 2021? You decide …

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =

Ciekawe

Johnson & Johnson

NAJNOWSZE

2021 – 2030 Przyszłość

NAJNOWSZE

Prawda o szczepieniach.

PRZEKRĘT

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się