Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

PRAWDA CZY FAŁSZ?

David Icke rozmowa zbanowana prze Youtube.

David Icke – ‘Szalony człowiek’, który ostrzegał przez 30 lat o nadchodzącej wizji rodem z ‘1984’ G. Orwella; globalnym stanie orwellowskim, w którym niewielka liczba osób zniewoliłaby ludzkość poprzez kontrolę finansów, rządu, mediów; o policji wojskowej sprawując całodobowy nadzór nad zachipowaną populacją.

Powiedział, że ‘fizyczna’ rzeczywistość jest iluzją, a to, co uważamy za ‘świat’, to holograficzna symulacja lub ‘matryca’ stworzona przez obcą siłę, by usidlić ludzką percepcję w trwającej niewoli.

Nazywali go szalonym, obłąkanym, wariatem, a on sam był poddawany dziesięcioleciom wyśmiewania i poniżania. Dziś jego książki są czytane na całym świecie, a jego wystąpienia są oglądane przez tysiące ludzi na każdym kontynencie. Czemu? Ponieważ to, z czego był tak bardzo znany i wyśmiewany – spełnia się teraz przed naszymi oczami w wydarzeniach światowych i nawet główni naukowcy dochodzą do wniosku, że rzeczywistość jest faktycznie symulacją. Prawie każdego dnia coś, co David Icke powiedział dawno temu, jest potwierdzane przez aktualne wydarzenia i dowody naukowe.

Jak powiedział Mahatma Gandhi: Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz. Nadszedł czas Davida Icka.

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + dwanaście =

Ciekawe

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się