Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

NAJNOWSZE

Hiperinflacja jest formą niewypłacalności. Złoto mówi nam, że hiperinflacja jest tuż przed nami.

Ekonomista John Williams mówi, że nie myśl, że radosne wieści o szczepionkach CV19 w najbliższym czasie przywrócą gospodarkę do normalności. Williams wyjaśnia: „Odłóż na bok wszystkie polityczne zawirowania. Rynki odpowiadają, że to (szczepionki CV19) zmieni gospodarkę. Chodzi mi o to, że nie zmieni gospodarki. . . przynajmniej nie szybko z powodu tego, co stało się z gospodarką i poważnych szkód strukturalnych. Wiele firm wypadło z rynku, w szczególności małe firmy. Wiele osób ucierpiało i będziemy mieć więcej tego w przyszłości ”.

Ponieważ wyrządzili tak wiele szkód gospodarce, Williams mówi, że będzie musiał być bodziec bez względu na to, kto ostatecznie trafi do Białego Domu. Williams twierdzi: „Powiedzmy, że Trump zostaje ponownie wybrany. Nie będzie miał innego wyboru, jak tylko zwiększyć bodziec, aby spróbować pomóc gospodarce i ludziom. Jeśli Biden przejmie kontrolę, będzie musiał zrobić to samo. Już obiecuje potężny bodziec. Naprawdę przerażające jest to, że Demokraci mogą przejąć kontrolę nad Izbą, Senatem, a także Białym Domem. . . . Bodziec będzie niewiarygodny. . . . Bardziej radykalni Demokraci po prostu wydrukują pieniądze, których potrzebujesz i wydadzą wszystko, na co musisz je wydać, i nie będą się tym martwić. . . . Ktokolwiek dojdzie do władzy, będzie więcej wydatków na deficyt. To tylko kwestia tego, jak radykalne będzie. . . . Nie ma mowy, żebyśmy uniknęli masowego bodźca przynajmniej przez następny rok i do 2022 roku ”.

Williams spodziewa się bardzo dużej inflacji ze względu na wszystkie nadchodzące bodźce i przewiduje: „Im bardziej zostaniemy, tym szybszy będzie upadek dolara. Ostatecznie w Stanach Zjednoczonych dojdzie do hiperinflacji. Patrzę na to, że to ewoluuje w hiperinflacyjny Wielki Kryzys. Aby się uratować, musisz zachować swoje bogactwo, swoje aktywa w dolarach. Aby to zrobić, musisz zamienić swoje dolary na fizyczne złoto i srebro, metale szlachetne i po prostu je zatrzymać. Z czasem zachowają wartość w przeciwieństwie do papierowych dolarów, które faktycznie staną się bezwartościowe. Otrzymasz dużo pieniędzy od rządu, a oni będą ci dawać coraz więcej i więcej, ale to będzie środowisko rosnącej i rosnącej inflacji. Niekoniecznie kupuje to więcej. . . . Hiperinflacja przyniesie polityczne zakłócenia. . . . Hiperinflacja jest formą niewypłacalności. Złoto mówi nam, że hiperinflacja jest tuż przed nami ”.

Williams mówi: „Kiedy Fed w końcu osiągnie inflację wyższą niż 2%, jakiej chce, rzeczywista inflacja wyniesie 12–15%. . . . Hiperinflacje pojawiają się szybko ”.

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − 3 =

Ciekawe

Johnson & Johnson

NAJNOWSZE

Prawda o szczepieniach.

PRZEKRĘT

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

Polacy zmęczeni obostrzeniami?

NAJNOWSZE

World Economic – Reset 2030

ŚLEDZTWA

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się