Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

NAJNOWSZE

Operacja usunąć TRAMPA – USA

Mroczny mózg, który ma ogromne bogactwo i wpływy, aby ukradkiem manipulować wydarzeniami na całym świecie.

Urodzony na Węgrzech wielomiliardowy magnat biznesowy i filantrop George Soros w ostatnich latach zdobył mit rywalizujący z Rosikrucianami, Iluminatami i Komisją Trójstronną: mroczny mistrz, który posiada ogromne bogactwo i wpływy, aby ukradkiem manipulować wydarzeniami na całym świecie w przyszłości spisku na rzecz ustanowienia Nowego porządku Świata. Różne plotki głosiły, że Soros kontroluje   wszystko, od międzynarodowego nielegalnego handlu narkotykami, przez producentów broni po tę samą stronę internetową (snopes.com).

Do tej listy w styczniu 2015 r. Dodano pogłoskę, że Soros „sponsorował” lub „bankrolował”, w wysokości około 33 milionów dolarów, protestujących, którzy zamieszkali po śmiertelnej strzelaninie Michaela Browna przez funkcjonariusza policji w Ferguson w stanie Missouri w dniu 9 sierpnia 2014.

Plotka wynikała z powiązań Sorosa z Open Society Foundations (OSF), progresywno-liberalną siecią przyznawania dotacji, którą założył (jako Open Society Institute) w 1993 r. W celu finansowania grup społeczeństwa obywatelskiego na całym świecie.

Czy mamy do czynienia z nowa manipulacją? Poniżej widoczne cegly ustawione pod pudynkiem federalnym. W jakim celu?

Open Society Foundation, organizacjifinansowanej przez George’a Sorosa (organizacji pozarządowej) podsycje trwające zamieszki w Minneapolis.

Pożary i grabieże w Minneapolis były prowadzone  przez działaczy związanych z miliarderem, po zauważeniu, że szef policji Medaria Arradondo twierdzi, że działalność przestępczą inicjują ludzie spoza miasta.

„Zgaduję: podobnie jak w przypadku Antify, demokrata George Soros ma tych zbirów na liście płac. Finansuje chaos za pośrednictwem Fundacji Open Society ”.

Oskarżenie wyraźnie potrząsało piórami organizacji pozarządowej, która odpaliła odpowiedź, twierdząc, że nie akceptują przemocy i „nie płacą ludziom za protest”. Twierdzili także, że Owens próbował „odwrócić uwagę” od sprawy „brutalności policji”.

 

Fundacje Otwartego Społeczeństwa Sorosa rzeczywiście zapewniły gotówkę aktywistom związanym z ruchem Black Lives Matter – chociaż organizacja od dawna utrzymuje, że „same nie finansują protestów”.

Protesty wybuchły w Minneapolis po brutalnym aresztowaniu policyjnym, które podobno doprowadziło do śmierci nieuzbrojonego czarnego mężczyzny, George’a Floyda. Chociaż początkowe demonstracje były w dużej mierze pokojowe, Minneapolis widział dwie noce zamieszek. Podczas czwartkowej konferencji prasowej szef policji miasta powiedział, że „wielu ludzi, którzy byli wczoraj w postępowaniu kryminalnym, nie było im znanych Minneapolitańczyków” i „nie rozpoznano ich jako pochodzących z miasta”.

Komenda policji została podpalona w czwartek wieczorem, po tym jak organy ścigania porzuciły swoje stanowisko. Gwardia Narodowa Minnesoty została rozmieszczona w tym obszarze, rzekomo w celu wsparcia straży pożarnej miasta podczas walki z pożarami zapalonymi przez uczestników zamieszek. Prezydent USA Donald Trump ostrzegł, że może wysłać wojsko, jeśli porządek nie zostanie przywrócony.

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + siedemnaście =

Ciekawe

2021 – 2030 Przyszłość

NAJNOWSZE

Prawda o szczepieniach.

PRZEKRĘT

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

Polacy zmęczeni obostrzeniami?

NAJNOWSZE

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się