Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

NAJNOWSZE

PIS wprowadzi stan wyjątkowy

Jeśli Prawo i Sprawiedliwość nie będzie pewne zwycięstwa Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, w ostatniej chwili może zostać wprowadzony stan wyjątkowy – tak brzmi tajny plan Jarosława Kaczyńskiego, o którym donosi “Super Express”. W ostatnich sondażach Andrzej Duda wcale nie był pewny wygranej w drugiej turze.

Są ponoć badania sondażowe, które w drugiej turze wcale nie dają zwycięstwa Andrzejowi Dudzie, a Rafałowi Trzaskowskiemu – mówi ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości, cytowany przez “Super Express”. Gdyby takich sondaży przed wyborami było więcej, Jarosław Kaczyński może zrealizować swój tajny plan.

– To może być wprowadzenie stanu wyjątkowego i odłożenie wyborów. Sytuacja na Śląsku związana z koronawirusem jest fatalna, a przy jeszcze większym natężeniu epidemii uzasadnione byłoby wprowadzenie stanu wyjątkowego. Czekamy – dodaje polityk PiS.

Stan wyjątkowy przez sytuację na Śląsku?

Powodem do wprowadzenia stanu wyjątkowego miałaby być zła w dalszym ciągu sytuacja na Śląsku, gdzie liczba diagnozowanych zakażeń koronawirusem wciąż jest wysoka. Jak mówił w rozmowie z nami poseł Porozumienia Andrzej Sośnierz, w Polsce nie poradzono sobie z epidemią.

– Prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej. Nie tylko na Śląsku jest źle – zaczynają odzywać się ogniska w innych województwach – powiedział były szef NFZ.

Doniesienia “SE” o tajnym planie Kaczyńskiego skomentował m.in. przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka.

– Po tych ludziach spodziewam się wszystkiego. W PiS widać coraz większy strach przed porażką Dudy, a raz zdobytej władzy nie będą chcieli oddać. Ale Rafał Trzaskowski wygra wybory w lipcu, w sierpniu, czy we wrześniu. Jesteśmy przygotowani na każdy wariant – powiedział lider PO.

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + dziesięć =

Ciekawe

Johnson & Johnson

NAJNOWSZE

2021 – 2030 Przyszłość

NAJNOWSZE

Prawda o szczepieniach.

PRZEKRĘT

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się