Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

PRAWDA CZY FAŁSZ?

„Płaska Ziemia”

Od kilku lat można zaobserwować w sieci wielkie zainteresowanie kształtem Ziemi, oraz nabierający impetu ruch ukazujący wiele niezgodności w znanej nam wszystkim „teorii heliocentrycznej”, czyli teorii „układu słonecznego”. W internecie ukazuje się coraz więcej materiałów i chociażby na popularnym serwisie YouTube z każdym dniem mnożą się filmy, w których niezależne osoby badające tą kwestię przedstawiają nowe dowody i obserwacje, rzucające wielki cień na ówczesną naukę. Rodzi się więc pytanie…

Czy w XXI wieku jest możliwe, by ktoś miał jeszcze wątpliwości, co do kształtu Ziemi??

No właśnie! Nauka i naukowcy całego świata od lat uczą nas, że żyjemy na sferycznej, wirującej planecie, która mknie przez kosmos, zataczając wielki krąg dookoła Słońca. Istnieją programy kosmiczne, oraz agencje jak NASA – największa z nich, które zapewniają nas, że tak właśnie jest. Pokazują one ludzkości wiele zdjęć wykonanych z rzekomej przestrzeni kosmicznej, a nawet chwalą się jej podbojem i zdobyciem tak odległych miejsc jak Księżyc, a nawet Mars!

Skąd więc biorą się wątpliwości i dlaczego władze, jak i nauka milczą, jakby bały się podjąć jakąkolwiek dyskusję??

Skoro astronomia jest tak dalece rozwinięta, nie powinno stanowić dla naukowców żadnego problemu udowodnienie, że heliocentryzm i kulista ziemia to bezsporny fakt. Wystarczyłoby konkretne nagranie lub fotograficzna dokumentacja jednej z tysięcy satelitów rzekomo orbitujących dookoła ziemi i temat byłby zamknięty. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie! Nikt nie potrafi podać rzetelnych dowodów, których nie dałoby się obalić.

Znana wszystkim agencja NASA nie robi nic w tym kierunku, by odeprzeć zarzuty fałszerstwa, mało tego, udostępnia zdjęcia, a właściwie grafiki, które wyglądają co najmniej podejrzanie, nie wspominając już o częstych niedociągnięciach.

Z czego one wynikają?? Z tego, że są to zwykłe kłamstwa, których podtrzymywanie wymaga ustawicznego tworzenia kolejnych kłamstw tak, aby masy ludzkie nadal żyły w iluzji, krocząc w złudnym podziwie za swymi władzami i mentorami.

Czy patrząc na ten świat i jego okultystyczne władze, na których czele stoi sam Lucyfer – szatan, możemy spodziewać się szczerych intencji i prawdomówności??

Odpowiedź aż sama ciśnie się na usta…NIE!!!

Nic więc dziwnego, że w dobie budzącej się świadomości, wiele osób na całym świecie zauważyło makabryczne zakłamanie i obłudę rządów, które w rzeczywistości służą tylko i wyłącznie własnym interesom, które są zazwyczaj wymierzone przeciwko nam samym.

Zacznę od przedstawienia Wam oczywistych motywów, jakie stoją za tym mega kłamstwem głoszącym, że Ziemia jest kręcącą się kulką, latającą w bezmiarze kosmosu…

Przede wszystkim „teoria heliocentryczna” jest ściśle powiązana z teorią „wielkiego wybuchu” i „teorią ewolucji”, które kompletnie wykluczają Bożą ingerencję w proces stwarzania. Tym samym teorie te mają za zadanie przekonywać ludzkość, że życie powstało na drodze przypadku, a my sami jesteśmy nic nie znaczącym pyłkiem w niezmierzonym wszechświecie, zależnym od ślepego losu. Takie przeświadczenie skutecznie oddala ludzkość od wiary w Stworzyciela, który w takim wypadku zdaje się być jeszcze bardziej odległy, a nawet nierealny! Na domiar złego tworzą się ideologie, jak np. New Age, które głoszą, że życie na Ziemi zostało zapoczątkowane przez jakieś obce cywilizacje z „innego świata”, czyniące to przez niewyjaśniony kaprys…brzmi to co najmniej śmiesznie!

Innym aspektem jest…starożytny kult Słońca!! Tak, to nie jest wymysł, ale przykra prawda. Zwróćcie uwagę, że wszystkie starożytne cywilizacje w swych pogańskich obrzędach zawsze czciły Słońce pod postaciami tzw. „bóstw solarnych”. To są niepodważalne fakty!

Jak to się ma do „teorii heliocentrycznej”? Tak, że to w niej wszystko kręci się dookoła Słońca, które w tych założeniach jest centrum układu planetarnego i jest źródłem naszego życia. Dokładnie takie same założenia miały kulty, w których Słońcu oddawano boską cześć, tym samym obrażając Stwórcę wszystkiego, któremu należy się wyłączna cześć za dzieło, jakie uczynił z naszym życiem włącznie.

Nie owijając w bawełnę, prawda jest taka, że władcy tego upadającego świata nie chcą byście myśleli o Bogu i o Prawdzie, ale żebyście ślepo wierzyli we wszystko, co ONI Wam powiedzą i nakażą!!

Pora zdać sobie z tego sprawę i przyjąć Prawdę, zanim pozwolimy się im do reszty wyniszczyć!!

Słysząc twierdzenie „Ziemia jest płaska”, wielu odruchowo puka się w czoło mówiąc: „Na pewno nie! Ziemia nie może być płaska”.

Skąd taka pewność??
Bo tak byliśmy indoktrynowani od najmłodszych lat??

Bo w szkole uczyli, że jest kulista??
Ponieważ wszędzie w TV, na uczelniach i mównicach tak się twierdzi??

Najpierw należałoby zapoznać się z dowodami ukazującymi płaskość Ziemi, prawda?
A czy ktokolwiek z Was miał z nimi w ogóle styczność i okazję samemu je porównać i przekonać się, jaka jest Prawda??

Pozwólcie, że Wam pomogę i przedstawię najtwardsze dowody pokazujące, że Ziemia nie może być wirującą kulą latającą w przestrzeni kosmicznej. Zacznę od obalenia tzw. „dowodów szkolnych”, którymi większość zastawia się przy pierwszym spotkaniu z tematem płaskiej Ziemi…

1. „Znikanie statków na morzu pod linią horyzontu, czyli zakrzywieniem na kuli”.

Po pierwsze, ludzki wzrok ma ograniczony zasięg widzenia i obiekty oddalające się od nas zanikają zrównując się z linią horyzontu, czyli tzw. „punktem zbiegu” – tak działa „perspektywa”.

pz1

Drugim aspektem jest nic innego, jak wale morskie, które również przesłaniają obraz, ale również sam statek może zmieniać swoje położenie – góra, dół.
Widoczność jest zatem zależna od warunków panujących podczas obserwacji. Najlepszym doświadczeniem ukazującym, że statek nie chowa się za zakrzywieniem jest użycie lornetki lub aparatu z zoomem optycznym…

Chodzi tylko o zasięg widzenia, który na płaskiej Ziemi zwiększa się jeśli posłużymy się do tego odpowiednim sprzętem lub znajdziemy się na większej wysokości, ale to podpunkt następny.

2. „Na kulistej ziemi zwiększa się widoczność wraz ze wzrostem wysokości obserwatora”.

Na płaskiej Ziemi dzieje się dokładnie tak samo i nic w tym dziwnego, ponieważ zwiększa się przekątna naszego zasięgu widzenia. Różnica jest taka, że widoczność na płaskim jest znacznie większa, gdyż nic nam się nie chowa za rzekomym ugięciem! Poza tym na kuli pojawiłoby się zjawisko opadającego pod poziom oczu horyzontu, a tak się nie dzieje! Horyzont zawsze wznosi się do poziomu oczu obserwatora wraz z wysokością, więc nigdy nie musimy patrzeć na niego z góry. Gdyby Ziemia była w rzeczywistości kulą, bez znaczenia jak wielką, to w czasie wznoszenia horyzont powinien zostać nieruchomy, stały a obserwator (kamera) powinni patrzeć w dół niżej i niżej by zobaczyć horyzont!

pz2

3. „Widnokrąg jest okrągły, więc świadczy to o kulistości”.

Jest to kategoryczny błąd! Widnokrąg, to nasz zasięg widzenia dookoła głowy, gdzie horyzont zawsze pojawia się idealnie płaski – 360 stopni
wokół obserwatora niezależnie od wysokości. Wszystkie amatorskie zdjęcia balonów, rakiet, samolotów i dronów pokazują kompletnie, całkowicie płaski horyzont nawet powyżej 20 mil wysokości! Tylko NASA i inne rządowe agencje kosmiczne pokazują krzywiznę w swoich fałszywych, podrobionych CGI zdjęciach/filmach video.

pz3

4. „Człowiek opłynął kule ziemską dookoła”.

Twierdzi się, że na płaskiej Ziemi jest to niemożliwe. Nic bardziej mylnego! Oto jak wygląda morska trasa okołoziemska na płaskim modelu Ziemi…

pz4

Magellan oraz inni żeglarze podczas opłynięcia Ziemi ze Wschodu na Zachód, bo tylko takie kursy się obiera – nigdy z północy na południe, są często cytowani jako dowód na kulisty model Ziemi. W rzeczywistości jednak, żeglarstwo lub lotnictwo na płaszczyźnie odbywa się pod kątem do bieguna północnego, aby ostatecznie powrócić do swojego pierwotnego położenia i nie jest ani trudniejsze ani bardziej tajemnicze niż to, przedstawione na modelu kuli. Tak jak architekt, można umieścić kompas na środku płaskiej kartki papieru i wyznaczyć koło w obu kierunkach wokół „bieguna”, nakreślając trasę przelotu samolotu lub opłynięcie statkiem płaskiej Ziemi..ot cała tajemnica!

5. „Słońce zachodzi za horyzont”

Jest to złudzenie optyczne, które powodowane jest oddalaniem się słońca od obserwatora i w efekcie perspektywy zbliżaniem się do linii horyzontu, podczas którego widać, że słońce powoli się oddala i maleje, aż w końcu znika z pola naszego widzenia. Gołym jest to trudniej dostrzec, ale jest to widoczne w nagraniach z odpowiednią aparaturą…

6. „Zdjęcia satelitarne”

NASA twierdzi, że w górnej atmosferze Ziemi orbituje ponad 20,000 satelitów wysyłające nam sygnał radiowy, telewizyjny, GPS, oraz robiące zdjęcia naszej planety. Jednak wszystkie te rzekome zdjęcia satelitów są bezsprzecznie “złożonymi obrazami edytowanymi w Photoshopie!” Twierdzą, że aby otrzymać “splot obrazów” z satelitów, muszą je najpierw połączyć ze sobą tworząc złożone obrazy Ziemi, z których wszystkie są wyraźnie Obrazami Grafiki Komputerowej “CGI”, a nie fotografiami!

pz5

Gdyby Ziemia rzeczywiście była kulą z niesamowitą ilością ponad 20,000 satelitów orbitujących wokół, to nie powinno być żadnego problemu aby zamontować aparat fotograficzny na jednej z nich i zrobić jakieś prawdziwe zdjęcie. Fakt, że istnieją tylko nieprawdziwe fotografie satelitarne przedstawiające Ziemię w kształcie kuli prezentowane nam przez NASA na “kompleksowo złożonych obrazach grafiki komputerowej”, jest kolejnym dowodem na to, że jesteśmy okłamywani i nie mówią nam prawdy!!

sat

Kiedy zaczniesz przyglądać się chmurom przez kilka minut, przemieszczającym się po niebie, dwie rzeczy powinny zwrócić twoją uwagę: chmury będą się przesuwać i stopniowo zmieniać swój kształt. Jednak w oficjalnych materiałach przedstawianych nam przez NASA, takich jak video “Galileo” time-laps, chmury przedstawione w ciągu 24 godzin nie przemieszczają się i nie zmieniają kształtu w ogóle! W rzeczywistości jest to całkowicie niemożliwe. Stanowi to kolejny dowód na to, że NASA produkuje fałszywe filmy i kompozycje grafiki komputerowej oraz, że Ziemia nie jest wirującą w przestrzeni kulą.

NASA ma kilka rzekomych fotografii kulistej Ziemi, które pokazują dokładną kopię wzorów chmur w kilku miejscach na fotografii! Prawdopodobieństwo posiadania dwóch lub trzech chmur dokładnie w tym samym kształcie, na tym samym obrazie jest tak prawdopodobne, jak znalezienie dwóch lub trzech osób z dokładnie tymi samymi odciskami palców. W rzeczywistości jest to solidny dowód, że chmury były kopiowane i wklejane w programie komputerowym i że takie zdjęcia przedstawiające kulistą Ziemię są fałszywe i podrobione.

pz6[Link do całego zdjęcia dla poszukiwaczy innych kopii: www.proroctwa.com/pics/falsz.jpg ]

Graficy komputerowi pracujący dla NASA umieszczają takie rzeczy jak twarze, smoki a nawet słowo “SEX” w modelu chmur na ich różnych zdjęciach, obrazach przedstawiających kulisty model Ziemi.

pz7

Kiedy porównamy obrazy kulistej Ziemi przedstawiane nam przez NASA, to barwy lądów, oceanów oraz wielkości kontynentów są stale, drastycznie zmieniane i różne od siebie. To dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że wszystkie te obrazy są fałszywe!

pz8

NASANever A Straight Answer!
[NASA – Nigdy prosta odpowiedź!]

Myślę, że wystarczy już dowodów na ‚rzetelność’ naukowców z NASA i ich „zdjęć satelitarnych”.

7. „Gwiazda Polarna widziana pod różnym kątem w zależności od szerokości geograficznej, oraz obracanie się gwiazd wokół niej”.

Znów kłania się zrozumienie „perspektywy” i efektu, który jest powodowany oddalaniem się od danego punktu. Patrząc z kuli ziemskiej na Gwiazdę Polarną (Polaris), położoną bezpośrednio nad biegunem północnym, nie powinno być możliwe obserwowanie tej gwiazdy w dowolnym miejscu na półkuli południowej. Aby zobaczyć Polaris z południowej półkuli kulistej Ziemi, obserwator musiałby w jakiś sposób patrzeć “poprzez glob”, a mile lądów i mórz musiałyby być przezroczyste. Polaris widać jednak aż do ponad 20 stopnia szerokości geograficznej południowej!!

Gdyby Ziemia była kulą, krzyż południa – “Southern Cross” i inne południowe gwiazdozbiory powinny być w całości widoczne w tym samym czasie, z każdej długości geograficznej, na tej samej szerokości geograficznej tak, jak w przypadku północy z Polaris i okolicznymi konstelacjami. Wielka i Mała Niedźwiedzica ( Ursa Major/Minor), oraz wiele innych konstelacji widać z każdego północnego południka jednocześnie, natomiast na południu konstelacje takie jak Krzyż Południa nie wszędzie są widoczne. To dowodzi, że południowa półkula nie jest “pod spodem” jak w modelu kuli ziemskiej, lecz rozciąga się daleko na zewnątrz od północnego punktu centralnego jak w modelu Płaskiej Ziemi.

pz9

8. „Zaćmienie Księżyca”.

Kolejnym rzekomym dowodem na kulisty kształt Ziemi przytaczanym przez heliocentryków jest to, że zaćmienia Księżyca powodowane są przez cień kulistej Ziemi padający na Księżyc. Twierdzą oni, że Słońce, Księżyc i Ziemia są sferami, idealnie równymi jak trzy kule bilardowe ustawione w rzędzie tak, że światło słoneczne powoduje rzucanie cienia Ziemi na Księżyc. Niestety dla heliocentryzmu to wyjaśnienie jest kompletnie nieprawdopodobne, zupełnie nieważne ze względu na fakt, że zaćmienia Księżyca występowały i występują regularnie, kiedy zarówno Słońce jak i Księżyc są nadal widoczne razem nad horyzontem! Aby światło słoneczne powodowało rzucenie cienia Ziemi na Księżyc, to te trzy obiekty muszą być ustawione w linii prostej 180 stopni. Już w odległych czasach Pliniusza opisywano zaćmienia Księżyca gdy zarówno Słońce jak i Księżyc były widoczne na niebie. Dlatego zaćmienia Księżyca nie mogą być powodowane przez cień Ziemi lecz należy szukać innego wyjaśnienia.

pz10

9. „Prace Mikołaja Kopernika o obrotach sfer niebieskich”.

Niestety, ale Kopernik niczego nie odkrył ani nie udowodnił, a jedynie stworzył fantastyczną teorię, złożoną z wielu hipotez. Oryginały jego prac nie są dostępne do publicznego wglądu, ponieważ sam Mikołaj napisał w nich, że są to tylko hipotezy i jego osobista teoria, a nie udowodnione fakty!
Ponadto, Kopernik był wolnomularzem, czyli masonem, a jego prace zostały opublikowane długo po jego śmierci, przez członków najbardziej zbrodniczej organizacji na świecie – zakon jezuitów!

10. „Efekt Coriolisa”

“Coriolis Efekt” jest często cytowany jako przyczyna obracania się spływającej ze zlewu lub toalety wody w jednym kierunku na półkuli północnej, a w przeciwnym kierunku na półkuli południowej, potwierdzając dowód na prawdziwość modelu wirującej kuli ziemskiej. Po raz kolejny jednak, podobnie jak wahadła Foucaulta huśtające się w dowolną stronę, kierunek spływu wody w zlewach czy toaletach nie jest konsekwentny w żadnym kierunku! Woda spływająca ze zlewu w tym samym mieszkaniu często wykazuje różne kierunki spływu w zależności od kształtu zbiornika, kąta wlewanej wody a nie rzekomego obrotu Ziemi.


Powyżej wskazałem Wam na irracjonalność rzekomo największych dowodów na kulistość Ziemi, które jak sami widzicie, można obalić bez większego problemu, a to tylko 10 przykładów!

Tak się składa, że dowodów posiadam dużo więcej i przytoczę najmocniejsze z nich, abyście nie mieli wątpliwości co do tego, jak bardzo oszukiwani jesteśmy przez wrogie nam władze i światową naukę.

Przekonajcie się sami!!!

Rzeczoznawcy, inżynierzy i architekci nigdy nie rozpatrywali domniemanego czynnika zakrzywienia Ziemi w swoich projektach. Kanały, koleje, mosty i tunele są zawsze budowane poziomo, często ponad setki mil bez jakichkolwiek dodatkowych zakrzywień.

Kanał Suezki łączy Morze Śródziemnomorskie z Morzem Czerwonym na długości 100 mil bez żadnych zapór, co sprawia, że woda nieprzerwanie scala ze sobą dwa morza.W czasie budowy domniemane zakrzywienie Ziemi nigdy nie było brane pod uwagę. Kanał został wykopany wzdłuż poziomej linii odniesienia 26 stóp poniżej poziomu morza, przechodząc przez kilka jezior od jednego morza do drugiego z linią odniesienia i powierzchnią wody biegnącą idealnie równolegle przez ponad 100 mil.

pz11

Gdyby Ziemia była kulą o szerokości 25 000 mil w obwodzie, piloci samolotów musieliby stale korygować wysokość samolotu obniżając lot aby nie wylecieć w przestrzeń kosmiczną. Pilot chcąc utrzymać swoją wysokość z typową prędkością przelotową ok.500 mph musiałby stale obniżać nos samolotu i schodzić 2777 stóp (ponad pół mili) każdej minuty. W przeciwnym przypadku w ciągu godziny pilot znalazłby się 31,5 mili wyżej niż oczekiwał.

Gdyby Ziemia i jej atmosfera rzeczywiście obracały się w kierunku wschodnim z prędkością ponad 1000 mph, to ten ruch obrotowy Ziemi powinien być jakoś zauważalny, słyszalny, odczuwalny, albo zmierzony przez kogoś. Dotychczas nikt w historii nie doświadczył i nie zmierzył tego rzekomego ruchu Ziemi na wschód. Tymczasem jednak słyszymy, czujemy i doświadczalnie mierzymy nawet lekki powiew wiatru w kierunku zachodnim.

pz13

Nie wspomnę już o tym, że obracającą się tak szybko kula musiałaby wytwarzać „siłę odśrodkową”, która na równiku byłaby znacznie większa niż przy rzekomych biegunach. Czuć byłoby zatem znaczne różnice w ruchu, a tym bardziej grawitacji, zależnie od miejsca na kuli!!

Gdyby rzeczywiście magiczna siła “grawitacji” przyciągała atmosferę do powierzchni wirującej kuli Ziemskiej, oznaczałoby to, że atmosfera w pobliżu równika kręciłaby się z prędkością 1000 mil na godzinę a na średnich szerokościach geograficznych wirowałaby wolniej, z prędkością 500 mil na godzinę i stopniowa zwalniała aż do biegunów, gdzie prędkość atmosfery wyniosłaby 0 mph. W rzeczywistości jednak, atmosfera w każdym miejscu na Ziemi jest tak samo niezależna od tej rzekomej siły grawitacji, która nigdy nie została zmierzona ani obliczona. Jednak dzięki zdolnościom samolotów do latania, w dowolnych kierunkach bez żadnych odczuwalnych zmian w prędkości atmosfery, możemy udowodnić brak istnienia jakiejkolwiek siły powodującej ruch obrotowy lub zmiany prędkości atmosfery i sił przyciągania!!

pz14

Od Pitagorasa po Kopernika, Galileusza, Newtona do współczesnych astronautów jak Aldrin, Armstrong i Collins, dyrektora NASA i Wielkiego Dowódcy 33-go stopnia C. Fred Kleinknecht, ojca i założyciela kultowego mitu wirującej kuli gdzie wszyscy byli Wolnymi Masonami (Freemasons)! Fakt, że tak wiele osób z tego największego i najstarszego tajnego stowarzyszenia współpracowało ze sobą aby urzeczywistnić swoją “planetarną rewolucję” jest poza możliwością zbiegu okoliczności i stanowi dowód zorganizowanej zmowy w tworzeniu i utrzymaniu tego multi pokoleniowego oszustwa.

pz15

Cytując “Terra Firma“ Davida Wardlaw Scotta “System Wszechświata”, jaki nauczany jest przez współczesnych astronomów, oparty jest wyłącznie na teorii, która nie jest w stanie przytoczyć ani jednego prawdziwego dowodu. Otoczyli się zmową milczenia i unikają odpowiedzi na zastrzeżenia dotyczące ich hipotez…Sam Kopernik, który ożywił teorię pogańskiego filozofa Pitagorasa, oraz jej wielki przedstawiciel Sir Isaac Newton przyznali, że ich system obrotowej Ziemi był tylko możliwością i nie może być udowodniony czy poparty faktami. To zwolennicy tej teorii ozdobili ją nazwą “nauk ścisłych“, gdzie według nich jest to “najbardziej dokładna ze wszystkich nauk“. Jeszcze jeden angielski Astronom Królewski powiedział kiedyś, odnosząc się do całego systemu słonecznego: “ ta kwestia pozostaje w stanie całkowitej niepewności i będę bardzo zadowolony, jeśli ktoś pomoże mi wyjść z tej sytuacji”.

Cóż za bardzo smutne położenie “nauk ścisłych “ będących w takiej sytuacji!

pz16

Ludzie twierdzą, że gdyby Ziemia była płaska, ze Słońcem krążącym wokół nad naszymi głowami, wtedy światło słoneczne powinno być widziane z każdego miejsca na Ziemi i przez całą dobę. Odkąd Słońce NIE jest oddalone o 93 miliony mil ale raczej kilka tysięcy mil i świeci w dół jak reflektor, po znaczącym oddaleniu się Słońca z nad twojej lokalizacji staje się ono niewidoczne poza horyzontem a światło słoneczne powoli zanika, aż do całkowitego zniknięcia. Gdyby Słońce rzeczywiście było oddalone o 93 miliony mil, a Ziemia miała kształt kuli, wtedy przejście dnia w noc powinno być natychmiastowe, kiedy tylko przekraczasz tak zwaną linię terminatora.

180px-SunAnimation

Eksperyment przeprowadzony przez Samuela Rowbotham w Old Bedford Level udowodnił niezbicie, że woda w kanale pozostaje w całkowitym poziomie na rozciągłości 6 mil. Stanął on w kanale ze swoim teleskopem trzymanym na wysokości 8 cali nad powierzchnią wody. Następnie jego przyjaciel siedzący w łodzi z flagą umieszczoną na wysokości 5 stóp odpłynął na odległość 6 mil. Gdyby Ziemia miała kształt piłki mającej 25 000 mil szerokości w obwodzie, to woda na odcinku 6 mil powinna układać się w łuk dokładnie 6 stóp wyżej na środku. Tak więc cała łódź z flagą powinna ostatecznie zniknąć z widoku, podczas gdy w rzeczywistości cała łódź wraz z flagą była widoczna na tej samej wysokości i na całej trasie.

pz18

W drugim eksperymencie Dr. Rowbotham przymocował flagi na wysokości 5 stóp wzdłóż linii brzegowej stawiając jedną flagę co milę. Następnie za pomocą teleskopu zamontowanego na wysokości 5 stóp zaraz za pierwszą flagą. Szczyty wszystkich sześciu flag były całkowicie w linii prostej. Gdyby Ziemia była kulą mającą 25 000 mil w obwodzie wtedy flagi powinny stopniowo obniżać się w linii wzroku. Druga flaga powinna obniżyć się o 8 cali, trzecia 32 cale, czwarta 6 stóp, piąta 10 stóp 8 cali, szósta 16 stóp 8 cali!!

pz19

„Teoria heliocentryzmu zakłada, że Słońce oddalone od Ziemi o 93 miliony mil oświetla Ziemię równomiernie promieniami padającymi na nią równolegle.

pz20

W rzeczywistości jednak widzialne promienie słoneczne przybliżające się chociażby przez chmury ukazują rozchodzenie się promieni na boki tworząc piramidę ze szczytem, którym jest Słońce, co ewidentnie świadczy o tym, że jest ono położone nisko nad Ziemią i oświetla ją miejscowo.

pz21

pz22

Amatorskie nagranie zrobione z balonu znajdującego się ponad chmurami zapewniło wspaniały, wizualny dowód, że Słońce nie może być oddalone o miliony mil. W kilku ujęciach widać wyraźną gorącą plamę refleksji nad chmurami,  bezpośrednio pod dyskiem Słońca.

pz23

Drapacze chmur w mieście Nowy Jork są wyraźnie widoczne z góry Harriman State Park’s Bear z odległości 60 mil. Gdyby Ziemia była kulą o obwodzie 25 000 mil, to zobaczenie drapaczy chmur w Nowym Jorku ze szczytu góry Harriman z wysokości 1,283 stóp, określając za pomocą twierdzenia Pitagorasa dystans do horyzontu czyli 1,23 razy pierwiastek z wysokości w stopach co oznacza, że powinny być niewidoczne pozostając 170 stóp za krzywizną ziemi.

pz24

Oto zdjęcie oryginalnej mapy ziemi z 1892 roku !!!

pz25

Powyższe dowody, to tylko kilkanaście wybranych przykładów, a mam ich znacznie więcej!!

Nie będę ich jednak wymieniał wszystkich, ponieważ artykuł byłby za długi i wybrałem te, które w sposób oczywisty przedstawiają kłamstwo i ułudę „teorii heliocentrycznej”, która jest tylko TEORIĄ.

Na zakończenie chciałbym się jeszcze odnieść do osób wierzących, a szczególnie do Chrześcijan, którzy uważając się za wielce pobożnych, nadal głoszą te solarne kłamstwa, propagując tym samym szatańską naukę i fałsz świata rządzonego przez naszego największego wroga…

Wierzycie w nauki pochodzące od złego i w dowody które, prezentują Wam jego sługi tworzące takie organizacje jak NASA, która jest nazistowską spuścizną!!

Niektórzy twierdzą nawet, że Biblia potwierdza kulistość Ziemi, a twierdzenie, że może być płaska jest zwodzeniem…czyżby??? Przekonajmy się zatem, kto tak naprawdę zwodzi!

Ks. Izajasza 40:21, 22

(21) Czy nie wiecie? Czy nie słyszeliście? Czy wam tego nie opowiadano od początku? Czy nie pojmujecie tego dzieła stworzenia ziemi?

(22) Siedzi nad okręgiem ziemi, a jej mieszkańcy są jak szarańcze; rozpostarł niebo jak zasłonę i rozciąga je jak namiot mieszkalny.

Okrąg to nie kula! Płaski stół, czy talerz także jest okręgiem..nie kulą. Czy niebo można rozciągnąć niczym namiot na kulce? Oczywiście, że nie! Te opisy idealnie pasują to płaskiej Ziemi!!

1 Ks. Samuela 2:8

(8) Wywodzi z prochu biedaka, Podnosi ze śmietniska ubogiego, Aby go posadzić z dostojnikami, Przyznać mu krzesło zaszczytne, albowiem do Pana należą słupy ziemi, On na nich położył ląd stały.

Słupy, czy też filary Ziemi mogą znajdować się tylko i wyłącznie pod stałym obiektem. Nijak ma się to do globu!

Ks. Psalmów 104:5-9

(5) Ugruntowałeś ziemię na stałych podstawach, By się nie zachwiała na wieki wieczne.

(6) Okryłeś ją głębią jak szatą, Wody stanęły nad górami.

(7) Ustąpiły, gdyś je zgromił, Rozpierzchły się na głos grzmotu twego.

(8) Podniosły się góry, Opadły doliny na miejscach, któreś im wyznaczył.

(9) Zakreśliłeś im granice, których przekroczyć nie mogą, By znów nie okryły ziemi.

Kolejne potwierdzenie, że Ziemia jest ugruntowana na podstawach, a nie lata w kosmosie. Nadto wyraźny jest model płaski, w którym wody i lądy są od siebie oddzielone i mają granice.

Ks. Przysłów 8:27-29

(27) Gdy budował niebiosa, byłam tam [Mądrość]; gdy odmierzał krąg nad powierzchnią toni.

(28) Gdy w górze utwierdzał obłoki i wyprowadzał z toni potężne źródła,

(29) Gdy morzu wyznaczał granice, aby wody nie przekraczały jego rozkazu; gdy kładł podwaliny ziemi.

Znów mowa o podwalinach Ziemi i granicach wód, czyli najprawdopodobniej o lodach Antarktydy!

pz26

Ks. Hioba 28:24

(24) Bo tylko On patrzy na krańce ziemi i widzi wszystko, co jest pod niebem.

Tak, Ziemia ma krańce!!

Objawienie 7:1

(1) Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo.

Ziemia ma nawet cztery narożniki, co w kulach raczej się nie zdarza! Co innego jeśli Ziemia jest płaskim okręgiem usadowionym na słupach czy filarach, z czterema punktami szczytowymi na jej obwodzie. Możemy próbować to sobie wyobrazić, ale mamy pewność, że na pewno nie ma mowy o jakimś kulistym modelu heliocentrycznym..nic z tych rzeczy!

Powyższe wersy, to ledwie kilka przykładów, których jest w Biblii mnóstwo i wszystkie są wypowiedziane w podobnym tonie, jasno wskazującym na stałość i bezruch Ziemi, oraz obraz, który ujawnia nam jej rzeczywisty kształt.

Oto jest majestat Dzieła Stwórczego i każdy, kto myśli, że może go w pełni pojąć i narzucać innym, przypisując sobie jedyną prawdę o jej wyglądzie i działaniu, czyni z siebie obłudnika. Dlatego też ja stwierdzam, że na pewno Ziemia okrągła nie jest, ale widzę jej płaskość i mówię jaka jest rzeczywistość, którą każde z Was może zobaczyć. Jest wiele zjawisk i sił, których przyznam się szczerze nie rozumiem, ale mój rozum pozwala mi na ukazanie kłamstwa jakim nas się karmi.

W świetle wszystkich powyższych argumentów i dowodów pozostawiam Wam, Czytelnicy, ocenę tego tematu i podejście do rzeczywistości.

Zapisz Się

1 Comment

1 Comment

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 2 =

Ciekawe

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się