Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

NAJNOWSZE

PRAWDA O WUHAN

W Chinach zaczęło się właśnie masowe zabijanie ludzi oraz depopulacja ludzkości całej ziemi. Ten wirus to zwykła ściema taka sama jak ocieplenie klimatu, zamach smoleński, śmierć Adamowicza, lot człowieka na księżyc, religie, Owsiak i setki tysięcy innych kłamstw i manipulacji, którymi nas karmią codziennie wszelkiego rodzaju media. Prawda jest taka, że pod przykrywką wirusa w Chinach mordują setki tysięcy ludzi. Pobudowali wielkie obozy koncentracyjne nazywane szpitalami. Odizolowali cały teren z dziesiątkami milionów ludzi i ich mordują za pomocą trujących szczepionek a zaraz po tym palą ich ciała nie informując nikogo nawet rodziny. Wyłapują ich na ulicach wyciągają siłą z domów pod pozorem podejrzenia o gorączkę lub braku maseczki, która i tak nie chroni przed wirusem, są zabierani i ślad po nich ginie. Strzelają do ludzi na ulicach za podejrzenie choroby albo do tych co próbują uciekać z oblężonego terenu lub szpitala. Ci “lekarze” w tych kombinezonach to jest wojsko! Widać wyraźnie, że to rosłe byki i zgarniają ludzi siłą. Informacje i filmy na YT są blokowane, a to co przeciekło oprócz oficjalnej propagandy jest powtarzane na okrągło.

W XXI wieku powstał 41 milionowy obóz zagłady jak za 2 wojny światowej. Los Chin jest przesądzony, w kraju zwalnia gospodarka ( na świecie stają zakłady i firmy), przestają latać tam samoloty i kraj jest izolowany od świata. Tam zginą wszyscy, między innymi z głodu. To jest fizyczny początek trzeciej wojny światowej! To jest agenda2030, podpisana przez wszystkie państwa na świecie w ONZ a rząd Chiński to wszystko kontroluje

Zastanówcie się skąd ta panika związana z ociepleniem klimatu? I to, że niby ludzie doprowadzą świat do katastrofy. Wszystkie media i organizacje światowe jak ONZ twierdzą, że ziemia jest przeludniona ale to kłamstwo, aby wybić ludzi i wprowadzić niewolniczy system z cyfrową walutą, jednym rządem, wojskiem i totalną inwigilacją Wirus się przenosi na cały świat. Jest już w Iranie, Włoszech Korei poł. i w wielu innych państwach, a we Włoszech i Korei zaczynają robić to samo co w Chinach! Jeśli władcy tego świata stworzą odpowiedni strach i chaos na świecie to WHO (ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA) ogłosi PANDEMIĘ (nie epidemię) czyli rozszerzenie się wirusa na inne kraje. Efektem tego będzie zamknięcie wszystkich granic i tworzenie nowych obozów zagłady!
Historia kołem się toczy, ludzie podczas 2 wojny światowej sami wchodzili do obozów zagłady i myśleli że idą do pracy! To właśnie dzieje się w Chinach. Tam ludzie sami stoją w kilometrowych kolejkach do “lekarza” a jak tam się dostaną to już po nich, szczepionka z trucizną i do pieca. Wiem, że to jest nie do uwierzenia ale tak działa system od tysięcy lat Każda wojna jest oparta na kłamstwach.
Taka sama sytuacja ma miejsce w wielu innych miejscach na świecie, pomijając szarańcze i kataklizmy pogodowe, które przecież są sterowane geoinżynierią. Świat jest inny niż ten który widzimy.

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 4 =

Ciekawe

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

Polacy zmęczeni obostrzeniami?

NAJNOWSZE

Szczepionka oraz masowa depopulacja ludzkości.

NAJNOWSZE

Giertych – Kulisy zatrzymania i gruba afera w tle.

PRZEKRĘT

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się