Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

Wkrótce Polacy otrzymają „przepustkę wolności” Covid, o ile uzyskają negatywny wynik testu na obecność wirusa dwa razy w tygodniu.

Przedstawiciele rządu wciąż dopracowują szczegóły programu, którzy mają nadzieję, że w przyszłym roku kraj wróci do normalności.

Aby otrzymać przepustkę wolności, ludzie będą musieli regularnie poddawać się testom, a pod warunkiem, że wyniki okażą się negatywne, otrzymają list, kartkę lub dokument, który będą mogli pokazywać ludziom podczas przemieszczania się.

Świadectwo byłoby przechowywane w telefonie, według źródeł, i pozwoliłoby ludziom żyć stosunkowo normalnie, dopóki rządowy program szczepień nie nabędzie tempa.

Ulubiony szalony naukowiec Gatesa z MIT, który opracował tatuaż szczepionki mikrodot i mikroukład do sterylizacji dla miliardera, jest także współzałożycielem Moderna, firmy, która zbudowała wokół modyfikowania twojego DNA i dała zielone światło do zrobienia tego dzięki Operation Warp Speed.

Uważa się, że pozwoliłoby nawet Polakom żyć bez maski i odwiedzać rodzinę i przyjaciół bez konieczności dystansowania się.

Źródło Telegraph: „Pozwolą komuś spacerować po ulicach, a jeśli ktoś zapyta, dlaczego nie nosi maski, może pokazać kartę, list lub aplikację”. Rząd już pracuje wraz z ministrami nad wprowadzeniem „odpowiednich zachęt” dla ludzi do poddania się badaniom, izolacji i szczepienia.

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × trzy =

Ciekawe

Johnson & Johnson

NAJNOWSZE

2021 – 2030 Przyszłość

NAJNOWSZE

Prawda o szczepieniach.

PRZEKRĘT

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Hiperinflacja jest formą niewypłacalności. Złoto mówi nam, że hiperinflacja jest tuż przed nami.

NAJNOWSZE

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się