Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

Wkrótce Polacy otrzymają „przepustkę wolności” Covid, o ile uzyskają negatywny wynik testu na obecność wirusa dwa razy w tygodniu.

Przedstawiciele rządu wciąż dopracowują szczegóły programu, którzy mają nadzieję, że w przyszłym roku kraj wróci do normalności.

Aby otrzymać przepustkę wolności, ludzie będą musieli regularnie poddawać się testom, a pod warunkiem, że wyniki okażą się negatywne, otrzymają list, kartkę lub dokument, który będą mogli pokazywać ludziom podczas przemieszczania się.

Świadectwo byłoby przechowywane w telefonie, według źródeł, i pozwoliłoby ludziom żyć stosunkowo normalnie, dopóki rządowy program szczepień nie nabędzie tempa.

Ulubiony szalony naukowiec Gatesa z MIT, który opracował tatuaż szczepionki mikrodot i mikroukład do sterylizacji dla miliardera, jest także współzałożycielem Moderna, firmy, która zbudowała wokół modyfikowania twojego DNA i dała zielone światło do zrobienia tego dzięki Operation Warp Speed.

Uważa się, że pozwoliłoby nawet Polakom żyć bez maski i odwiedzać rodzinę i przyjaciół bez konieczności dystansowania się.

Źródło Telegraph: „Pozwolą komuś spacerować po ulicach, a jeśli ktoś zapyta, dlaczego nie nosi maski, może pokazać kartę, list lub aplikację”. Rząd już pracuje wraz z ministrami nad wprowadzeniem „odpowiednich zachęt” dla ludzi do poddania się badaniom, izolacji i szczepienia.

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × one =

Ciekawe

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Hiperinflacja jest formą niewypłacalności. Złoto mówi nam, że hiperinflacja jest tuż przed nami.

NAJNOWSZE

Polacy zmęczeni obostrzeniami?

NAJNOWSZE

Szczepionka oraz masowa depopulacja ludzkości.

NAJNOWSZE

World Economic – Reset 2030

ŚLEDZTWA

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się