Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

PRZEKRĘT

Szumowski mówi o fałszywych testach

Test jest jedynym sposobem, by potwierdzić zakażenie koronawirusem. Minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował o liczbie dotychczas wykonanych badań.
Test na koronawirusa to jedyny sposób, by w stu procentach potwierdzić zakażenie. Na chwilę obecna ministerstwo zdrowia potwierdziło SARS-CoV-19 u 177 pacjentów. Szef resortu zdradził, ile łącznie badań przeprowadzono do tej pory w całej Polsce. Liczba ta ma znacznie wzrosnąć w najbliższym tygodniu.

Szumowski mówi o fałszywych testach

Test na koronawirusa może jednoznacznie potwierdzić zakażenie

Koronawirusa w Polsce potwierdzono u 177 pacjentów, to oficjalne dane, które podało dzisiaj wieczorem ministerstwo zdrowia. Do tej pory w związku z zakażeniem SARS-CoV-19 zmarły 4 osoby. Liczba zakażonych wciąż rośnie i jak poinformował szef resortu zdrowia, pod koniec tygodnia może wynosić nawet ponad 1,5 tysiąca przypadków. Jak zapowiedział Łukasz Szumowski, wzrośnie również liczba wykonanych testów na obecność.

– Testy, jak każde działanie medyczne, powinny być wykonane, gdy są ku temu wskazania. Dotąd wykonano już około siedmiu tysięcy testów; we wszystkich laboratoriach w Polsce jest ich rozdysponowanych 45 tysięcy – powiedział minister zdrowia w programie “Gość Wiadomości”.

W Polsce wykonano do tej pory 7 tysięcy testów
Badania wykonywane są u pacjentów, u których istnieje uzasadnione podejrzenie zakażenia. Według ministra nie ma potrzeby, by badać każdego potencjalnego pacjenta.

– Jeżeli mamy wskazania do operacji wyrostka, to ją wykonujemy; jeśli nie mamy wskazań – to jej nie wykonujemy. Tak samo z testami. To są testy, które są potrzebne ludziom z ryzykiem zakażenia wirusem – powiedział Łukasz Szumowski.

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − six =

Ciekawe

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

Polacy zmęczeni obostrzeniami?

NAJNOWSZE

Szczepionka oraz masowa depopulacja ludzkości.

NAJNOWSZE

Giertych – Kulisy zatrzymania i gruba afera w tle.

PRZEKRĘT

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się