Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

ŚLEDZTWA

World Economic – Reset 2030

Sugerowanie, że ludzkość przeżywa decydujący moment, jest być może niedocenianiem natury naszej obecnej sytuacji. Wyrażenia takie jak „na krawędzi klifu” lub „punkt bez powrotu” lepiej opisałyby wyzwania, przed którymi stoimy obecnie na naszej planecie.

Pierwsze sześć miesięcy 2020 roku zostało całkowicie zakłóconych nie tylko przez pandemię, która wywołała strach i wykazała nierówność, ale także przemoc rasową i nietolerancję na całym świecie. Na świecie jest głód. Głód jedzenia. Głód sprawiedliwości. Głód miłości, lepszego życia i głęboko zakorzenione przekonanie, że musimy zjednoczyć się, aby przezwyciężyć kult jednostki i pragnienie uleczenia fragmentacji, która jest dziś tak powszechna.

Staje się coraz bardziej jasne, że zmarnowaliśmy tak wiele cennych dla nas na tej ziemi. Poza zagrożeniem dla życia i środowiska nasila się polaryzacja polityczna. Nieprzejednane i zacofane siły przejmują i tłumią zrozumienie i dialog. Promują ograniczone punkty widzenia, które rozumieją świat poprzez uproszczone opozycje: lewy kontra prawy, północ kontra południe, zachód kontra wschód. I nie widzą wartości w fakcie, że istnieje tylko jedna rasa ludzka, pomimo naszych różnych kolorów i przekonań.

Ta relacja mogłaby posłużyć do wzmocnienia poglądu pesymistów, że ludzkość zawiodła jako projekt. To nie jest nasza wiara. Na całym świecie są umysły i serca oddane lepszemu światu. Istnieją projekty oparte na sprawdzonych podstawach naukowych, mające na celu zwalczanie globalnego ocieplenia. Jedyną rzeczą, która powstrzymuje nas przed wdrożeniem tych rozwiązań, są głęboko zakorzenione, krótkoterminowe interesy pewnych samolubnych globalnych sektorów politycznych i gospodarczych.

Musimy teraz skorzystać z tej wyjątkowej okazji, aby dążyć do „Projektu Życia”, który wykracza poza nasze własne życie. Poprowadzi nas kilka lekcji, których jako firma nauczyliśmy się w ciągu ostatniego półwiecza:

Szacunek dla natury

Założyliśmy naszą firmę 50 lat temu, kiedy świat kosmetyków zignorował w swoich recepturach potencjał natury i manipulował umysłami, zwłaszcza kobiet z oznakami starzenia, obiecującymi wieczną młodość. Zawsze staraliśmy się bronić prawdy i pogłębiać nasz związek z naturą.

Byliśmy pionierami we wdrażaniu wkładów w celu zmniejszenia wpływu naszych produktów na środowisko i opracowaliśmy produkty oparte na największej bioróżnorodności źródła na świecie: Amazon. Ochrona środowiska i społeczności lokalnych, poszanowanie ich tradycyjnej wiedzy i zapewnienie uczciwych warunków handlu. Umożliwienie społecznościom leśnym godnego życia, zapewniając, że wydobywamy bogactwa z lasu, który pozostanie. Osiągnęliśmy pozycję lidera na rynku w Brazylii i dotarliśmy do milionów istnień ludzkich dzięki przesłaniu „Bem Estar Bem”, będącym połączeniem dobrego samopoczucia i dobrego samopoczucia. Promowanie samoopieki, troski o innych i o całość, której jesteśmy tylko częścią.

W 2012 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Aesop, aw 2017 roku rozszerzyliśmy naszą globalną obecność, łącząc się z The Body Shop – firmą, którą podziwialiśmy od lat, a której przesłanie założycielki Anity Roddick tak głęboko rezonowało z naszymi własnymi przekonaniami. W tym roku powitaliśmy firmę Avon w rodzinie, pod wrażeniem jej wspaniałej 130-letniej historii, oferującej odmieniające życie możliwości milionom kobiet na całym świecie. Z każdą firmą na swojej drodze, ale wszystkie zmierzające w tym samym kierunku, założyliśmy grupę Natura & Co.

Ponieważ określiliśmy miejsce, w którym chcielibyśmy być za 10 lat w ramach „Zaangażowania w życie” do 2030 r., Nie znamy w pełni wszystkich kroków, jakie musimy podjąć, aby to osiągnąć, ale jesteśmy jasni w kierunku. Kryzys klimatyczny jest poważny. Musimy na nowo opracować sposób, w jaki działamy, aby być bardziej ekologicznym i wydajnym. Będziemy działać publicznie i przejrzyście na rzecz propozycji i polityk, które to umożliwią. Będziemy aktywnymi uczestnikami budowy systemów zmian, które pozwolą obywatelom i rynkom na wyraźne śledzenie tej transformacji i utorowanie drogi innym. Sposób, który zmieni każdego, ponieważ uczy nas wszystkich.

Natura jest firmą neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla od 2007 roku, ale wciąż mamy wiele do zrobienia i zamierzamy wzmocnić nasze zaangażowanie w klimat. Będziemy jeszcze ściślej współpracować z siłami, które dążą do ochrony Amazonii i zintensyfikujemy naszą współpracę z firmami, rządami i środowiskiem akademickim, aby zakończyć i odwrócić proces wylesiania do 2030 r.

Zależy nam na tym, aby rozwijać i zachowywać przejrzystość w sposobie, w jaki dbamy o siebie, w tym wspaniałym projekcie i budowaniu globalnej perspektywy. Integracja i walka ze wszystkimi formami dyskryminacji mają fundamentalne znaczenie i uważamy, że możemy zrobić jeszcze więcej w tym zakresie. Będziemy wykorzystywać cyfrowe dźwignie i naszą wiarę w pielęgnowanie konstruktywnych relacji międzyludzkich, aby zwiększyć nasze wysiłki.

Jeśli chodzi o wpływ, jaki nasze produkty wywierają na planetę, do 2030 roku zapewnimy pełną cyrkulację. Staramy się iść dalej i pracować nad budowaniem coraz bardziej odnawialnych środków produkcji, z jasnymi celami dla każdej firmy w naszej grupie. Będziemy poszukiwać obiegu gospodarczego w gospodarce i podczas tej podróży zainwestujemy czas i zasoby w jeszcze bardziej regeneracyjne rozwiązania, które pozwolą tchnąć życie w nasz świat.

Nic z tego nie będzie możliwe w pojedynkę. Po drodze zbudowaliśmy wiele mostów. Konsultanci i przedstawiciele, którzy tworzą naszą potężną sieć, nasi pracownicy, z naszymi inwestorami, z tymi, którzy mówią światu, jak się zmienia, z tymi, którzy tworzą naukę i z tymi, którzy tworzą politykę publiczną – wszystko to ekosystem, który przybliżamy i przybliżamy do nas.

Firmy potrzebują otwartego dialogu ze społeczeństwem. Firmy dbając o relacje, zadbają o klimat. Dbając o klimat, będą mogli lepiej cieszyć się i podtrzymywać bogactwo, którego wszyscy jesteśmy spadkobiercami: samo życie, nasz dom, żyjącą, oddychającą, kwitnącą Ziemię.

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 4 =

Ciekawe

Prawda o szczepieniach.

PRZEKRĘT

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

Hiperinflacja jest formą niewypłacalności. Złoto mówi nam, że hiperinflacja jest tuż przed nami.

NAJNOWSZE

Polacy zmęczeni obostrzeniami?

NAJNOWSZE

COVID jako narzędzie do zniewolenia!

NAJNOWSZE

POZNAJ PRAWDĘ – NIEMIECCY DOKTORZY O COVID

NAJNOWSZE

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się