Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

ŚLEDZTWA

Youtube – cenzuruje lekarzy z Kalifornii ujawniających COVID-19 oszustwo.

Konferencja prasowa w Bakersfield California z lekarzami Dan Erickson i Artin Massihi.

Na podstawie posiadanej wiedzy, obserwacji, komunikatów TV, logicznych przemyśleń, doświadczenia życiowego, analizy wydarzeń historycznych i ostatnich wydarzeń w Polsce i Europie a nawet na świecie – trzeba prawdzie spojrzeć w oczy, zastanowić się nad sytuacją.

Obecny stan rzeczy zmierza do eutanazji ludzi, depopulacji ludzi na całym świecie! Dawno nie było wojen światowych. Więc może tak – nowa wojna, ale inaczej?
Na dzień dzisiejszy są już niezbite dowody, są fakty działań przeciwko ludzkości. Proszę przemyśl sam to wszystko, przeanalizuj sytuację, zastanów się nad całą masą bzdurnych informacji, sprzecznych ze sobą i wykluczających się też nawzajem, preparowanym wiadomościom które dla uwiarygodnienia są podpierane dziwnymi zdjęciami, filmowanymi sytuacjami, które są fałszywe.

MORDERCY – BANDYCI, ŚWIATOWY SYNDYKAT ZBRODNI, zmierzają do ludobójstwa na niespotykaną dotąd skalę światową. Kto to? – to bank światowy, masoneria i żydo – hazarowie.
To oni wymyślili genialny plan zagłady ludzkości – już nie przy pomocy wojen konwencjonalnych, atomowych, przy których sami by ucierpieli – ale – za pomocą wojny biologicznej. Tak. TO JUŻ ROZPOCZĘŁA SIĘ III WOJNA ŚWIATOWA!!! Inna niż dotychczasowe, gorsza.

Po co burzyć, palić, niszczyć dobra materialne ludzkości? Po co zamieniać w ruiny i zgliszcza? W każdej wojnie chodzi o ZDOBYCIE PIENIĘDZY I ELIMINACJĘ LUDZI. Do tej pory bywało: wojny rycerskie, powstania, wojny lokalne, zabory w Polsce, I i II wojna światowa – to były wojny niszczące poza ludźmi także ich mienie, dorobek, infrastrukturę. Wojna atomowa i wodorowa nie wchodzi w grę, bo zniszczyła by też tych którzy ją wywołali. Więc po co takie wojny. Wymyślili więc genialną wojnę BIOLOGICZNĄ, która eliminuje tylko ludzi, populację ludzką. Reszta dóbr zostaje nie tknięta. Ci co to wymyślili posiadają antidotum dla siebie i potrafią siebie uchronić. Taka wojna zabije tylko większość ludzi na świecie – a
przecież chodzi im o depopulację!

Według założeń pomysłodawców / zbrodniarzy / maja ocaleć tylko ludzie młodzi, zdrowi, z wypranymi już wcześniej mózgami – aby stali się tanią siłą roboczą. Sterowanymi robotami za marne pieniądze – służyć maja ELICIE, aby wytwarzali dobra materialne i żywność. Nie bójcie się MŁODZI, wam nic się nie stanie, musicie żyć dla posługi elitom. Niewolnicy!

Obecna sytuacja postępuje zgodnie z założeniami grupy szaleńców / Elity światowej, Masonów /:

1/ wywołać ogólne zagrożenie epidemiologiczne , zastraszyć ludzkość;
2/ ogłosić stan PANDEMII – ENDEMII , tym samym odizolować ludzi, nie pozwolić na spotkania, zgromadzenia, nie dopuścić do tworzenia się samoobrony. To proste, działa, bo tylko w grupie można wymieniać informacje, planować system obronny, przeciwstawiać się decyzjom czy zjawiskom, można protestować, żądać zmiany.
Wystarczy więc wywołać strach wśród ludzi, np. zagrożenie chorobą zakaźną / przecież nikt z ludzi sam nie zdoła tego sprawdzić! nie udowodni / .

Należy zadać sobie pytanie: – czy tak naprawdę to zagrożenie istnieje?

Czy taki wirus jest groźny w takim stopniu jak to przedstawiają masmedia / TV, radio, internet, telefonia komórkowa / na całym świece. Bo przecież chodzi tu o działania na całym świecie, nie tylko w Polsce! Przecież przy obecnej technice można te informacje zmanipulować dla określonych celów. Cały ten aparat informacyjny jest pod kontrolą władz. To oni przekazują nam to co sami chcą a nie to co my byśmy chcieli wiedzieć / dot. to każdej dziedziny /. Z pewnością zablokują każdą informację, która mogła by być szkodliwa dla nich, choć jest prawdziwa /. Przekazują więc społeczeństwu na całej ziemi informacje fałszywe, zmanipulowane, błędnie w celu spowodowania strachu, paniki, zagrożenia! Obecne nowoczesne środki przekazu informacji świetnie są wykorzystywane przez BANDYTÓW – MORDERCÓW, ludzi pazernych na władzę i pieniądze, zboczonych. W tym przypadku – celem jest ogólno światowa depopulacja. Ten proces już się rozpoczął:

I Etap.
 informacja o skażeniu „wirusem” / tego nikt nie sprawdzi z nas /;
 informacje o przypadkach zgonów rzekomo od tego wirusa / nie do sprawdzenia /;
 stworzenie strachu, izolacji ludzi, rodzin;
 podawanie fałszywych informacji o rozszerzającej się epidemii na świecie;
 zamknięcie ludzi w domach, kwarantanny;
 pozbawienie ludzi podstawowej opieki lekarskiej / zamykanie przychodni lekarskich /, odcinanie ludzi od opieki lekarskiej, od szpitali;
 izolacja każdego, nie dopuścić do zgromadzeń, spotkań , wymiany poglądów, np. marszów protestacyjnych, ba to dalej sięga – bo wyklucza spotkania wiernych w kościołach, gdzie mogli by usłyszeć słowa prawdy o rzeczywistości, poczuć się razem bezpiecznie, wzmocnić duchowo i psychicznie; Wiemy, ze od wieków kościół jedynie był azylem dla ciemiężonych, prześladowanych, był ostoją patriotyzmu, chronił ludzi, udzielał pomocy i nauczał.

II Etap.
– wprowadzenie godziny policyjnej
– wprowadzenie stanu wojennego / ENDEMII /
– wymusić obowiązkowe szczepienia
– zakaz całkowitego poruszania się po ulicach, wychodzenia z domów
– podwyżki cen na wszystko np. paliwa
– ograniczenie wypłat z banków lub wycofanie z obrotu pieniędzy
– wprowadzenie stref poruszania się, przepustek do przemieszczania tylko dla niektórych osób
– wstrzymanie lotów samolotami, dalej wstrzymanie ruchu pociągów
– dalej: ograniczenia poruszania się prywatnymi samochodami pod karą grzywny.
Jeśli idzie o szczepienia. To pomyśl tylko, chodzi tu o wszczepianie chorób zakaźnych celem eutanazji masowej. Szczepienia? Jakie szczepienia? Przeciwko czemu? Pomyśl sami informowali, że nie mają na tego wirusa środka zapobiegawczego, nie mają antidotum! Więc co chcą szczepić? Skąd przeciętny człowiek będzie wiedział co mu wszczepiają? Oczywiście będzie selekcja: szczepienia będą dla osób starszych o określonej granicy wieku! A szczepionka to ŚMIERĆ. Podadzą ci truciznę o opóźnionym działaniu, która po pewnym czasie rozłoży się w organizmie i zniknie. Dla pewności mogą wprowadzić ogólną kremację zwłok, tych co zmarli! Genialne – co? Pomysł na wywołanie takiego „skażenia” jest genialny! Diabelski! Niszczycielski!

Bo łatwo w zakażenie uwierzyć a trudno to udowodnić.
– wojny tradycyjne, konwencjonalne – odpadają!
– Zakażenie wirusem – idealnie pasuje / nie do sprawdzenia /, obejmują cały świat!
– Pora roku wybrana – bardzo dobra! W Polsce teraz wiosna, okres przejściowy po zimie!
– Jak zawsze o tej porze panuje zwykła grypa, organizm jest osłabiony, łatwo o infekcję!
– Objawy „koronowirusa” takie same jak dla grypy / kaszel, gorączka, bóle gardła /!
– Nic prostszego jak kwalifikować objawy zwykłej grypy, przeziębienia – jako koronowirusa!
– Oczywiście jak wprowadzą obowiązkowe szczepienia – to pod przymusem i karą!
– Wybrali do depopulacji osoby starsze – dlaczego? To proste / wyjaśnię dalej /.
– likwidacja wszelkich zgromadzeń, zablokowali ludziom możliwość bywania w kościołach! Sprytnie to wymyślono! Choroba zakaźna, żadnych zgromadzeń umożliwiających wymianę zdań, dyskusję, przekazanie informacji, żadnej możliwości podjęcia kroków do samoobrony, itp. Jak wiadomo do tej pory, przy wszystkich wojnach, powstaniach i kataklizmach w Polsce / i nie tylko / – właśnie kościół był ostoją i ratunkiem, miejscem schronienia się ludzi i możliwością informowania ich o sytuacji, o zagrożeniu , o możliwości podjęcia walki w celu obrony! Uświadamiania, wreszcie i poszanowania bliźniego, własnej rodziny! Kościół był źródłem wiedzy i siły. Dlatego w Watykanie posadzili antychrysta, papieża, który ma za zadanie ośmieszyć kościół, osłabić, zniszczyć chrześcijaństwo / ogromna ilość duchownych to zwykle przechrzty / . Rozprzestrzenił też muzułmanów po krajach chrześcijańskich, by wywołać wojnę religijną, ale się nie udało! To wszyscy wiedzą. Jest taka przepowiednia: że na tronie Piotrowym zasiądzie „czarny”, antychryst, do tego trzecia przepowiednia Fatimska: świat ogarnie zaraza, masowo wyginą ludzie!

Zastanówmy się jak ten proces depopulacji był ciekawie i powoli realizowany?

– kamery montowane na ulicach, nie dla naszego bezpieczeństwa, ale by nas śledzić;
– na tłum idący w proteście, marsze – przygotowali wynalazek – LRAD!
– Telefony komórkowe można śledzić, podsłuchiwać rozmowy, wysyłać groźne fale, można zlokalizować każdego!
– Pozbawili młodzież nabywania solidnej wiedzy, odcięli od nauki historii, niszczą kulturę!
– Rozkład rodziny, to brak należytego wychowania młodych, rozkład moralny.

PO CO WIĘC WOJNY TRADYCYJNE, ATOMOWE ! One niszczą wszystko – więc czy nie prościej eliminować tylko ludzi! Cały dorobek, mienie, domy, miasta pozostaną nietknięte! Jeżeli ta sytuacja będzie się nasilać, to dowodzić będzie, że TO III WOJNA ŚWIATOWA !!!
Tylko inaczej prowadzona. Bo w każdej wojnie chodzi tylko o trzy rzeczy:
1/ zdobycie dóbr, majątku, pieniędzy, bogactwa;
2/ wymordowanie ludzkości, depopulacja;
3/ zdobycie władzy, a więc kontroli nad innymi!

III Etap:
– pełna izolacja ludzi, wprowadzenie stref zagrożenia, zakaz poruszania się;
– kontrola internetu, telefonii komórkowej, podsłuchy; pełny monitoring;
– wprowadzenie przepustek tylko dla niektórych, np. wytwarzających żywność, środki chemiczne , służby czystości, służby porządkowe;
– reglamentowanie paliwa, by zmniejszyć ruch samochodami;
– ograniczenie ruchu pociągów, wstrzymanie lotów samolotów;
– nawet reglamentacja żywności!

Uwaga! W każdym państwie mogą być stosowane inne, różne metody działania. Zastanawiają fakty: – spotkania VIP-ów, rządzących tym światem, prezydentów USA, Chin, Rosji, Izraela! Po co? To zwykła zmowa, układ polityczny by bez wojny dokonać depopulacji!

Przeczytaj to! Pomyśl! Zastanów!

Dlaczego u nas rozpowszechniono pogląd, że „koronawirus” niszczy przede wszystkim ludzi starszych, od odpowiedniej granicy wieku? Emerytów – dlaczego?

Dzieci i młodych omija?
Otóż: – eliminacja ludzi starszych to wpływy ogromnych pieniędzy z tytułu odebrania emerytur!
– emeryt, to konsument, człowiek nie produkcyjny, schorowany;
– starszy człowiek posiada wiedzę!, ma osiągnięcia, ma autorytet, dorobek życia;
– posiadają dobre właściwe wykształcenie, dużą wiedzę, znają historię
– posiadają dobra materialne, majątki, oszczędności, pieniądze, dobra intelektualne!
– wreszcie konta bankowe, lokaty, mienie ruchome i nieruchomości!

To wszystko można im odebrać dokonując masowej czystki i depopulacji. Pozbawić młodych ludzi autorytetów, ludzi mądrych z doświadczeniem w każdej dziedzinie, myślących samodzielnie.
To wszystko o czym napisałem / napisałam / – jest trudne do uwierzenia! Ale logiczne i poparte konkretami. PRAWIE NIE DO UWIERZENIA!

Ale dobrze wszyscy wiemy, że polityka jest bezwzględna, zakłamana, niszczycielska. W polityce nie ma przyjaciół, brak zaufania, występują kłamstwa, wynaturzenia – wszystko po to by osiągnąć zamierzony cel, korzyści! Posiąść władzę i bogactwo, oczywiście kosztem pozostałych.
Czytający te słowa postaraj się je zrozumieć, przemyśl to sobie, zastanów nad tym!
Wyciągnij własne wnioski. Jeśli rozumiesz to co napisane – kopiuj i podaj dalej, innym! Nie daj się zastraszyć – a tym samym wyeliminować, broń siebie i bliskich, podejmij walkę z tym złem. Bądź mądry!!!
Nie daj się prowadzić na smyczy, nie wierz tym wszystkim kłamstwom, co przekazują media! Media mają monopol, wszystko mogą spreparować, podać inaczej, wypaczyć, ogłupić, przedstawiać fałszywy obraz rzeczywistości. Kieruj się sercem, rozumem i wiarą – myśl!!

NIE DAJ PONIEŚĆ SIĘ PANICE. PRZEKAŻ TĘ INFORMACJĘ DALEJ !”

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × trzy =

Ciekawe

2021 – 2030 Przyszłość

NAJNOWSZE

Prawda o szczepieniach.

PRZEKRĘT

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

Hiperinflacja jest formą niewypłacalności. Złoto mówi nam, że hiperinflacja jest tuż przed nami.

NAJNOWSZE

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się