Copyright © 2020. Made with love by Polski Przekret team. All Rights Reserved.

ŚLEDZTWA

Zabójca George’a Floyda nie jest policjantem. On jest zabójcą CIA.

Zabójca George’a Floyda nie jest policjantem. On jest zabójcą CIA.

Istnieje wiele informacji na temat zabójstwa George’a Floyda, mężczyzny zabitego przez funkcjonariusza policji w biały dzień, że media głównego nurtu celowo ukrywają się przed opinią publiczną, podczas gdy proszą cię, abyś spojrzał tylko na kolor skóry osób zaangażowanych. Istotną informacją, którą tak zwyczajnie pominęli z transmisji z przynętami na temat rasy, było to, że rodzina Floyda wygodnie zatrudniła tego samego koronera, co Jeffrey Epstein.

Mainstream poinformował, że Michael Baden był rzeczywiście koronerem, ale dopóki nie wykopiesz czegoś więcej niż prosty tytuł, nie wiedziałbyś, że to ten sam facet, który powiedział, że Epstein nie powiesił się w celi więziennej. Wszyscy wiemy, że cała sytuacja Epsteina jest kłamstwem, a oficjalna narracja została przygotowana w celu ukrycia elit i klasy rządzącej. Dlaczego więc rodzina Floyda wybrała Baden do przeprowadzenia sekcji zwłok? Ponieważ jest to podobna operacja psychologiczna mająca na celu wprowadzenie totalitaryzmu i stanu wojennego w celu trwałego zniewolenia ludzkości. Tyranny nie ma rasy. Wkrótce wszyscy będziemy niewolnikami, jeśli nie zjednoczymy się bez względu na kolor skóry.

nie tylko policja i media głównego nurtu „przyznały”, że przynajmniej śmierć Floyda była spowodowana „podstawowymi schorzeniami”, a nie COVID-19, jak się spodziewaliśmy, ale masońską symbolikę znaleziono w całym miejscu morderstwa, takim jak 666 namalowane na śmietniku w pobliżu. To nie jedyna dziwna rzecz. George Floyd był aktorem, a nie tylko jakimkolwiek aktorem. Floyd był gwiazdą porno. W przeszłości elityści wykorzystywali aktorów i prowokatorów, aby wzbudzić opinię publiczną aż do przemocy, aby mogli wkroczyć i zabić bezkarnie.

Floyd i zabójczyni gliniarze, Derick Chauvin, pracowali już wcześniej.

Czy wszystko zostało zainscenizowane? Wygląda na to, ale zdecyduj się na podstawie własnego osądu.

Wiemy tylko, że ludzie zbyt szybko zmęczyli się bzdurami o COVID-19. Wiemy, że chcieli, aby społeczeństwo zablokowało uległość tak długo, jak to możliwe. Ale plandemiczne kłamstwo nie trwało długo. Ludzie odkryli, że to oszustwo. Teraz elityści, którzy chcą waszego wiecznego ujarzmienia, oraz klasa rządząca opracowali kolejną narrację, aby upewnić się, że mogą użyć siły wojskowej do rozszerzenia swojej władzy i podzielenia nas.

Ludzie ciągle pytają, co mogą z tym zrobić. Oto myśl… przestań klęczeć. Zejdźcie z kolan i nigdy nie dajcie władzy innemu człowiekowi nad wami, bez względu na to, jaką literę mają za imieniem w czasie wyborów. Usuń źródło finansowania, odmawiając kradzieży (opodatkowania). Przestańcie godzić się na władzę. Zjednoczeni, stoimy, podzieleni upadamy. Klasa rządząca wie o tym.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​robią wszystko, co w ich mocy. oznacza to, że wystarczająca liczba osób zorientowała się, że problemem są wszelkie struktury władzy. Kiedy człowiek myśli, że może kontrolować innego człowieka, wszystko zaczyna się w lipcu. Czasami zajmuje to wieki, ale musimy zmierzyć się z prawdą, że wiara w autorytet napędza ten destrukcyjny system.

Zrób sobie przysługę i przeczytaj najbardziej niebezpieczny przesąd Larken Rose. Podstawowym zagrożeniem dla wolności i sprawiedliwości nie jest chciwość, nienawiść ani żadne inne emocje lub wady ludzkie zwykle obwiniane za takie rzeczy. Zamiast tego jest to jeden wszechobecny przesąd, który zaraża umysły wszystkich ras, religii i narodowości, który zwodzi porządnych ludzi o dobrych intencjach do wspierania i popierania przemocy i ucisku. Nawet bez uczynienia ludzi nieco mądrzejszymi lub cnotliwymi, usunięcie tego jednego przesądu usunęłoby ogromną większość niesprawiedliwości i cierpienia świata.

Zapisz Się

Skomentuj artykuł

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − 3 =

Ciekawe

2021 – 2030 Przyszłość

NAJNOWSZE

Prawda o szczepieniach.

PRZEKRĘT

Oumuamua to statek OBCYCH

PRAWDA CZY FAŁSZ?

Życie po COVID-19

NAJNOWSZE

Microsoft Windows w naszym ciele.

ŚLEDZTWA

Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość

NAJNOWSZE

Przepustka Wolności

NAJNOWSZE

Hiperinflacja jest formą niewypłacalności. Złoto mówi nam, że hiperinflacja jest tuż przed nami.

NAJNOWSZE

R e k l a m a pCloud Premium
R e k l a m a
Zapisz Się